Dritare

Shitet nga: Avni 16 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 5 dritare dhe dere e terases. Ne gjendje shume te mire.50E 049888933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim