Dritaret te perdorura

Shitet nga: Naimi 22 Tet 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   55 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten dritaret shum pak te perdoruta gjendje shum te mire 6 dritare dhe nje der tarases mund te thirni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim