Dy dyer njera e aluminit dhe tjetra e blindua

Shitet nga: dddd 22 Tet 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
shes dy dyer njera e alumin me gjom tjetra e blinduar siq shihen ne foto masat jan 207x105 qmimi 60 euro per cop.

iphone shtrpi samsung audi mercedes audi. iapd. lg. dritare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim