Dyer dhe Dritare nga plastika dhe alumini si ..

Shitet nga: TONI-AL-PLAST 10 Mar 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Fabrika "Toni - Al - Plast " me tradite 15 vjeqare, ben prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika me material te firmes se njohur gjermane Salamander dhe aluplast dhe teknologji gjermane.
Prodhojm keto lloje te produkteve me porosi: Dritare te dimenzioneve te ndryshme, Dritare Harkore, Dyer te Hyrjes, Dyer te Dhomave, Dyer te Banjove, Dyer te Terasave, Dyer Rreshqitese, Vitrina, Ndriques te ndryshem, Dyer dhe Dritare me ngjyra te ndryshme, Roleta, Xhama te dimenzioneve te ndryshem, etj
Ne ju garantojm per cilesi, qendrushmeri dhe kualitet te larte te prodhimeve tona.
Transporti dhe montimi GRATIS per tere teritorin e Kosoves.
Gjindemi ne prishtin -kodra e trimav
Per me shume informata, ju ftojm te na
Na kontaktoni:
Tel: +37744793583 dhe 44 189607
Fb toni-al plast
Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim