Dyer, dritare, etj.

Shitet nga: Besi 13 Pri 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pershkrimi detal

1- der e hymjes, 1- der e banjos, 11 dritare, 2- dritare te banjos, 2 dyer te ballkonave.

Te gjitha keto dyer dhe dritare jan ne gjendje te mir teknike. Çmimi i volitshem, dhe i negociushem.

Per me hollsi kontaktoni ne nr.tel: 044/631-386.

Faliminderit per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim