Dyer, dritare

Shitet nga: toni 04 Sht 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Dyer dhe dritare druri ("Lesna") të përdorura. Ne gjendje të mirë.
Çmimi me marrëveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim