Dyer

Shitet nga: avdyl 03 Pri 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes dyrt e reja ta sapo nxhitura gjithsej 5 dyer 3 me ndriqim dhe 2 normale dyert jane prodhim sllovenis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim