Dyer automatike per oborr dhe garazhe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.P. Elektro-Sh 10 Maj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhojme shesim dhe montojme:

-Dyer metalike te oborrit te tipit :Dy kraheshe dhe rreshqitese ne madhesi ,modele dhe ngjyra te ndryshme.
-Dere rreshqitese vetembajtese (pa binar ne pjesem e poshtme dhe pa rrota),me aksesor qe mundesojne levizjen
ne ajer te deres ne forme "Konsolle",te importuar nga "HI-Motions" Italy www.himotions.com
-Dere rreshqitese Teleskopike (e ndare ne dy pjese dhe qe te dyja pjesetv levizin pernjehere .
-Dere rreshqitese Seksionale (rrethore )

Shesim dhe montojme :


- Paisje per Operim automatik te dyerve te oborrit dhe garazheve te brandit Italian "Allmatic" www.allmatic.com


-SEt(Komplet ) i motorit per dere rreshqitese per peshe 600kg,800 kg,1200 kg dhe 1800 kg (perdorim industrial)
qe permban: Motorin ,lammpen sinjalizuese ,antene ,photo sensoret, shufren dhembezore dhe dy teledirigjues.
-Set (komplet ) per dere dykraheshe per pesha dhe gjersi te ndryshme te krahut te deres qe permban:Dy motore
(per secilin krah),llampen sinjalizuese,antene,photosensor per siguri dhe dy teledirigjues.
-Rampa(bariera ) madhesish te ndryshme me hapje mbyllje standarde shet shpejt high speed barier.
-Motore per dyer te garazheve me aksesor te nevojshem per funksionim .
Per keto prodhime garantojme 2 vjet (jo garancion deklarativ por qe respektohet dhe permbahet)

Servisojme dhe paisje automatike te prodhuesve te tjere ne te gjithe Kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim