Dyer aytomatike per garazha me teledirigjues 044..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: " Kifa Mont Door" 044681559 20 Jan 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim montojm dhe servisojm
:

-Dyer për garazha Automatike me motor-
-Dyer Industriale-
-Motora për dyer Rrshitse dhe dyer te garazhave-
-Dyer te dhomave prodhimi Gjerman-
-Laminat Gjerman-
-Rampa Senzorike-
-Dyer Rolo-
-Servisim Programim dhe montim Te dyerve dhe Motorëve-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim