Dyer dhe dritare plastikes te ardhur nga

Shitet nga: Bekim 17 Dhj 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim. Dyr. Dhe. Dritare. Te. Plastikes. Prodhim. Origjinal. Gjerman. Jan. Te. Ardhur nga. Gjermanija Dimensione. Te. Ndryshme. Si. Pershembul. Kem. bej ndrim, edhe me naj vetur prsh kombi ose te ndryshme
130cm me. 130cm.
Duer. Te. Tarasave. Jon. 210cm me 90cm
Dy. Krahshe. Jon. 180 cm. Me. 140cm
100cm me 140
Qmimet. Te. Ndryshme. Varet. Nga. Madhsija.
Prej. 80€. Deri. 150€.
Ju. Mir. Presim.
Mun. Te. Kontaktoni. Ne. Nr. tel. . 049104283 edhe ne viber 038649335420
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim