Dyer dhe Dritare nga Plastika Servisim

Shitet nga: Alberti 16 Nën 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm montimin servisimin dhe riparimin e te gjitha dyerve dhe dritareve nga plastika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim