Dyer dhe Dritare

Shitet nga: KETI 15 Nën 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Dritaret 180 x 140 cop 5
Dyer dhomave cop 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim