Dyer dhe dritare nga plastika

Shitet nga: xxxxx 22 Pri 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Dyer dhe dritare me qmim te volitshem , me tri goma 80 x1.40 80euro , dera e hymjes 1.40x2.20 450 euro , dera e tarases 80 x2.30 130 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim