Dyer dhe dritare nga plastika

Shitet nga: xxxxxx 25 Maj 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Punojm dyer dhe dritare nga plastika me material gjerman Salamander me dy goma dhe tri goma , trashesia e materialit 8 cm punojm me nderrim me vetura viti I I prodhimit mbi 2001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim