Dyer dhe dritare nga plastika

Shitet nga: Flori 30 Pri 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Dyer dhe dritare nga plastika me material gjerman salamander trashesia 8 cm , me dy goma dhe tri goma me qmime te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim