Dyer dhe rrethoja nga metali

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dpz "BERNI" 16 Shk 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejme punimin e dyerve dhe rrethojave nga metali me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim