Dyer e Dritare nga Plastika

Shitet nga: Faton Bytyqi 02 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Dyer e Dritare nga Pllastika me Dimension Standard 80*140 me profil 8 me dy guma jan te krahit te majt edhe te djadht (Kiper) jan fino te reja gjithashtu montimi behet gratis ne ter Kosoven si dhe jap 2 vjet garancion , zbritje deri ne fund te shkrutit ne 70 Euro ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim