Dyer harmonikë

Shitet nga: Kreshnik 16 Tet 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes dyert harmonike me keto dimensione: te gjata 260cm (nga dyshemeja ne tavan) dhe kur hapen 295cm (prej murit ne mur). Punojne mire (hapen dhe mbyllen), eshte material i mire, e po i shes se e kam nderru planin ne shtepi.
Te reja kushtojne mbi 300 euro, ndersa keto jane si me qene te reja.

Gjindem ne Prishtine, te Slovenia Sporti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim