Dyer me dimenzione te ndryshme

Shitet nga: faton 17 Mar 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 11 dyer me dimensione te ndryshme dhe jan shum pak te perdorura komplet me ram per me shum informata kontaktoni ne nr.044274779
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim