Dyer per garazha, Dyer Automatike 044 777 140 + ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EURODOOR 03 Mar 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
DYER SENZORIKE DYERT ORIGJINALE MUND TI GJENI VETEM TEK NE ,
NE GJINDEMI NE MAGJISTRALEN PRISHTINE - MITROVICE kilometri i pare.

---------> TE GJITHA PRODUKTET TONA KANE GARANCION PREJ 10 VITEV, DHE JANE TE KLASIT TE PARE!

---------> KEMI EDHE RAMPA AUTOMATIKE , MOTORRA RRESHQITES PER DYER TE OBORRIT. etj....

----------->DYERT JANE PRODHIM GJERMAN "HORMANN" DHE ITALIAN "SICOM COMPONENTI"

TE GJITHA FOTOGRAFIT E BERA JAN PUN E KRYER NGA EURODOOR-COMPANY .

Mund te telefononi edhe ne VIBER 044777140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim