Dyer te lesnes

Shitet nga: Samiri 09 Mar 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Dyer te lesnes 200x85 cm njena e djathe njena e majte njena e ka veshen( kornizen e murit) kurse tjetra nuk e ka veshen dhe 200x75 dere pa veshe me ndriqim e hapure , jane shume te rujtne dhe kfalitet ,komlet te tri dyert 50euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim