Dyer te oborrit

Shitet nga: Agim 10 Gsh 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes dyer te oborrit me madhesi 2,90 gjeresia dhe 2.19 lartesia. me cmim mjaft te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim