Dyer

Shitet nga: Dyer 07 Shk 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten dyert me keto permasa : 200x70 / 200x80 dhe me kutite 12cm-28cm
Lokacioni Vranjevc / Prishtine
Cmimi per der(cop) 50EURO
Verejtje : NE EMAIL NUK PERGJEGJEM !!!
049533148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim