Dyert dhe dritaret nga alumini

Shitet nga: lum 08 Nën 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shiten dritaret dhe dyert nga alumini, jane 7 pjese nga to jane 3 dyer ndersa te tjerat jane rama fix, me xhama te vendosura para 4 vitesh, shiten ose nderrohen per arsye te ndrrimit te planit te objektit, ngjyra e gjelbert.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim