Dyert rreshqitese per oborr

Shitet nga: Dren 08 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   480 EUR

Komuna: Prishtinë
Dyer rreshqitese per oborr me gjatesi 5 metra dhe rrethoje fikse nga materiali i njejte 5 metra, gjithsejt 10 metra....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim