FASAD ALIKUBOND

Shitet nga: Lulzim Sot 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
JU OFROJM PUNIMIN E FASADAVE ALIIKUBOND NGA PLLAKAT E ALUMINIT... KJO LLOJ FASADE ESHTE SHUM MODERNE DHE HIT NE EKSTERIJERIN E JASHTEM. QMIMI I KESAJ FASADE ESHTE NGA 55 EURO METRA KATROR DERI NE 65 EURO,MVARSISHT NGA SASIA DHE KONFIGURIMI I VENDIT KU DUHET TE NGJITET ALIKUBONDI..KA DISA NGJYRA TE PLLAKAVE TE ALIKUBONDIT.KEMI STAF ME PERVOJ 10 VJEQARE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim