GUR DHE RRASA PËR SHITJE

Shitet nga: arbeni 07 Mar 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesimte gjitha llojet e gurve dhe rrasav natyrale

Po ashtu edhe bejm prerjen e tyre ...

Gjindemi ne fshatin Banjë --kumuna Malishev

ju mirpsresim 044351927 044515050...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim