GUR DHE RRASA PER SHITJE..

Shitet nga: Bujar 01 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 EUR

Komuna: Prishtinë
Prsh bajm shitje e gurve dhe rrasave natyrale dhe te prer sipas porosis gjithashtu kryjm edhe punen sipas marrveshjes adresa banje malishev ne dalje te autostrades afer furra e bukes pashtriku nr .045206563 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim