Gilidera te shkalleve te shtepise

Shitet nga: gilinderi 19 Mar 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shiten gilinderat e shkalleve te shtepise ne gjatesi njera pjese eshte 3,50gjate me90cm dhe tjetra pjese eshte 2 40 gjate me 90cm gilinderat jan te ruajtun dhe jan prej hekurit punim shume i mire qmimi sipas marrveshjese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim