Gilindera per shklalle te shtepise

Shitet nga: gilinderi 21 Mar 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shiten gilinderat per shkalle jan te dimenzionit 3,50 me 90 gjonsi dhe 2,30me 90 gilinderat jan prej hekuri dhe jan te punuar shume mire,per qmimin mund te bisedohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim