Gilindera

Shitet nga: Gilinderat 12 Pri 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes gilinderat jan shum te mir jan ni pjes 3.30 dhe tjetra pjes 2.50 per shkall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim