Gilindera

Shitet nga: Gilindera 18 Pri 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten gilinderat jan shum te mi veq sa i kam hek prej shkallve 2.3 dhe tjetra pjes 3.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim