Gilinderat N Gjendje t Mir

Shitet nga: Halil 06 Sht 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten Gilinderat n Gjendje t mir me ngjyr t zez t metalta dhe me form t mir me dimenzione.
7.60m+1.70m+0.70m=10m. Presim Bleres Serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim