Gilinderat

Shitet nga: Tefa 06 Mar 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes gilinderat 60 metra shum te ruajtur te perdor 3 vjet dhe shum te bukur siq shihet edhe ne foto
Numri i telefonit: +37744174132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim