Gur dekorativ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NN "Granta" Gure Dekorativ 13 Nën 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Gur dekorativ

NN "Granta"

Bejm prodhimin, shitjen dhe punimin e te gjitha llojeve te gurve dekorative per interior&exterior.

ju mire presum.
Facebook: natural stones granta

tele 049 33 99 68
emai ngranta@gamil.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim