Gur dhe rrasa

Shitet nga: patriot 27 Sht 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim te gjitha llojet e gurve dhe rrasave e bejm edhe montimin e tyre gjindemi ne gllareve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim