Gurpunues Albi

Shitet nga: behar bytyqi 04 Shk 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim qeshme arka tbunarit funtana grill te gjitha te punuara me guri si dhe kryem kamina per mrena mure dekoruse per oborr etj. Pronar Behar Bytyqi
tel 044 562 177
Viber+377 44562177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim