Gypa te kanalizimit dimensione te ndryshme

Shitet nga: bashkim 05 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes gypa te kanalizimit profile te ndryshme dhe lidhse me qmime shume te volitshme gjendemi ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim