Hambar

Shitet nga: Agron 01 Nën 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet hambari me 3 presek i cilli eshte ne gjendje shum te mir dhe te ruajtur. Hambari ka 3 presek 2 per grur dhe nje per miser.
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim