Hillti 950W

Shitet nga: Zymer 10 Mar 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Shese Hilltin ne gjendjen plotesishte te rregullte.
Fuqija e hilltit 950W, me opsion per Qekiq edhe Shpuarje me burgi. Hillti vjen me 3 burgia dhe kutin e tina!

Qmimi: 230 Euro

Per me shume info ne tel: 045 / 551 253
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim