INOX Rostfrei Material

Shitet nga: AL-INOX SH.P.K 26 Dhj 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Material Inoxi 304 dhe 316 si dhe gypa Llamarina profile nga INOXI dhe alumini dhe Bakri, Mesingu me qmime te lira dhe kualitet te lartë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim