INOX Rostfrei Material

Shitet nga: Dreni 26 Dhj 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Inox Material ne forma te ndryshme dhe me qmime te volitshme. 304dhe 316 Prodhime Zvicerane dhe Gjermane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim