INOXS INOKS MATERJAL GYPA LLAMARIN

Shitet nga: FADIL 11 Shk 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
INOXS inoks materjal(rrusfaj) ,gypa te ndryshum llamarin per gilindera te ndryshum materjal i garantuar me te gjitha dekleracionet dhe atestet te importuar nga Gjermania dhe Italia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim