Izolim

Shitet nga: izolim 17 Mar 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm izolime me Kendor bejm podruma Tarasa komplet kulmin si dhe garantojm per punen e bere . Provoj 15 vjeqare nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim