Japim Skele dhe Shtylla me Qira

Shitet nga: Nuhi Makolli 27 Mar 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Japim Skele dhe Shtylla me Qira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim