Kabina xhami

Shitet nga: A-Gllass 07 Pri 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Tush kabina xhami me porosi, xhami asht me foli 5+5 dhe 4+4 me foli. Viber +377(0)44599180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim