Kablla nxems per shkrirjen e akullit dhe bores

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.P. Elektro-Sh 10 Maj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim dhe montojm kabllo per shkrirjen e akullit dhe bores ,te prodhuesit: Conergy Solutions nga U.S.A.

- www.ConergySolutions.com

- Trajtimi i shkarkuesve te ujit (ulluqeve)
- Shkrirja e akullit dhe bores ne hyrje te ndertesave dhe para garazheve.
- Ngrohjet e dyshemes per banjo

tel:049 198723
044 198723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim