Krah te dritareve te Jellovices me dy xhama

Shitet nga: N R 15 Gsh 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Krah te dritareve Jellovices me dy xhama. Ne gjendje shum te mire dhe te pasterta.
2 euro copa

Kam edhe dyer te ballkoneve Jellovices me dy xhama 3 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim