Kubeza Betoni Kocka (Prishtine)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: RUB SHPK 22 Pri 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim kubeza betoni te shume llojeve duke perfshire anesore te holla dhe te trasha. Poashtu shesim lloje te kubezave qe tipit TULLA, WT, ujembledhes dhe vazo te betonit per perdorim te jashtem (ne oborr).


RUB SHPK eshte themeluar ne vitin 2012, duke perfshire blerjen e nje nder makinave me te reja dhe me te sofistikuara per produktin ne fjale; nje makine e sapo blere qe nuk mund ta gjeni ne tregun shqiptar. Ja vlen te ceket qe gjithcka ne RUB SHPK ka prejardhjen nga Gjermania, dhe prodhimi i elementeve te betonit behet me standarde evropiane qe nenkupton cilesi te larte ne prodhim (me standarde EU) dhe ekzekutim te produkeve ne vendin e bleresit.


Inspirohuni nga dizajnet tona për teraca, hyrje, trotuare, rrugica dhe hapsira tjera private dhe publike. Në asortimentin tonë të gjerë dhe të harmonizuar do ta gjeni zgjidhjen e përkryer për projektet tuaja. Produktet tona kombinohen leht dhe i përmbushin kërkesat dhe idet më kreative.


Gjithmonë duke u bazuar në kërkesat e klientve sjellim edhe forma të reja në prodhim pasi që kualiteti i punës dhe produkteve tona tregohet vetëm nga besimi që klientët e kan në punën tonë.


Bashkangjitur me foto mund te gjeni disa nga pamjet e punes tone dhe ekzekutimit te tyre qe ne vitin e pare te punes.

PER ME SHUME INFORMATA SHIKONI: >>>>>>> http://rub-ks.com/ <<<<<<<<
kubza beton makina gjerman gjermani prodhim kualitet sherbim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim