Laminat parket me shumic dhe pakic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: parket laminat 02 Maj 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR   6 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES LAMINAT DHE PARKET ME SHUMIC DHE PAKIC LAMINAT 7mm 5.90 euro m2 laminate 8mm 6.30euro m2 laminat 12mm 11.50euro m2 Parker mozaik 8euro m2 Parker klasik 16euro m2 Parker t gatshum 26 euro m2 parketi osht prodhim kroat laminati osht prodhim gjerman ju garantoj n cilesi t materialit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim